Anasayfa
Haberler
Milli Eğitim Bakanlığı
İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Mülki İdari Amirlerimiz
Personel
EBİTEFO
E-Devlet
Mevzuat
T.K.Y.
Stratejik Plan
Serik Tarihi
Arama
Bilgi Edinme
Belge İndir
Lig Heyeti
Kurumlarımız
Kurum-Konum
Download

Şifrenizi mi kaybettiniz?
Sık Kullanılanlara Ekle
Anasayfayı Ekle
Anasayfam Yap
Hava Durumu

T.C.
Milli Eğitim Bakanlığı
Serik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
Tel: 0242 7222844
Fax: 242 7221973
Web: http://serik.meb.gov.tr
E-Posta: Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Site Sorumluları
Barış KILIÇ  EBİTEFO
Serkan ÇAKIR EBİTEFO

 

Anasayfa
Uzaktan Yardım İçin Teamwiever Yükle

AB Bağlantılı Öğretmen Anketi

Duyurular
Orta Öğretime Geçiş Kayıtları

Ortaöğretime geçiş kayıtlarıyla ilgili yazı ektedir. ilgili iş ve işlemlerin yapılmasında hususunda gereğinin yapılmasını rica ederim. 

Ali KESER

Şube Müdürü

EKLER:

Orta Öğretime Geçiş Kayıtları

 
Zorunlu Yer Değiştirmelr II. Duyuru
Ekler
 
ACELE-TÜM MERKEZ OKUL VE KURUM MÜDÜLÜKLERİNE
19.09.2011'de Kutlanacak olan Gaziler Günü ile ilgi yazı ve 2011-2012 EğitimÖğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlama programıyla ilgili yazılar ektedir.


Bilgilerinize rica ederim.

Feyzullah KORKUT
Milli Eğitim Müdürü

İndirmek için tıklayın

Gaziler Günü

İlköğretim Haftası
 
Orta Öğretim Müdürlüklerine
2011-2012 öğretim yılı okula devam edecek 9. ve 10.sınıf öğrenci listelerinin 19.09.2011 tarihine kadar elden Taşımalı Eğitim Bürosuna teslim edilmesini rica ederim.

Hüseyin KARATAŞ

Şube Müdürü
 
DyNED
DYNED İle ilgili yazı Ektedir.
Devamını oku...
 
Sosyal ve Kültürel Faaliyetler

Sosyal ve Kültürel faaliyetlerin ekteki formlara göre 27/07/201 tarihine kadar müdürlüğümüze gönderlmesi gerekmektedir.

EKLER

 
İHALE

Taşımalı İlköğretim hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanunun 19'uncu maddesine göre Taşımalı İlköğretim okulu öğrencilerinin Taşıma Merkezi Okullara taşınıp günübirlik getirilip götürülmesi hizmet alımı açık ihale usulü ile yapılacaktır.

İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler ekte yer almaktadır.

EKLER

 
AÇIK LİSE TEBBELLÜĞ BELGESİ

23.07.2011 ve 24.07.2011 tarihinde yapılacak Açık Lise Sınavı görev yeri tebellüğ belgeleri ektedir.

EK

 
24 Saat Çalışma

ACİL

24 Saat Çalışma Planı ekteki formata göre doldurulup 25.07.2011 tarihine kadar müdürlüğümüze 2 nüsha olarak gönderilmesi gerekmektedir.

Çalışma Planı Formu

 
İstatistik Bilgileri

Mesleki ve Teknik Eğitim veren Okul ve Kurum Müdürlüklerine

Ekteki örnek dosyada verilen istatistik bilgilerini kurumunuza göre düzenleyerek 30.Haziran 2011 tarihinde elimizde olacak şekilde CD ortamında veya müdürlüğümüz e-posta adresine göndermenizi rica ederim.

Mevlüt Özen

Şube Müdürü

 

EK

 

 
Meslek Dersi Kredi ve Not Girişi

24.06.2011 tarhine kadar mesleki açık öğretim Lisesi öğrenci bilgilerinin sisteme ekteki yazı doğrultusunda girilmesi gerekmektedir.

 

EK

 
Açık İlköğretim Sınavı

19 Haziran 2011 Tekeli İlköğretim Okulunda yapilacak olan Açık İlköğretim Okulu III.dönem sınavı 1.ve2.oturum tebellüğ belgeleri ektedir

 

Tebellüğ BelgeleriTebellüğ Belgeleri

 
Eğitim Reformu Girişimi Semineri

Eğitim Reformu Girişimi Semineri ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün yazısı ektedir. Ekli yazıda çalıştaya katılacak öğretmenlerin ve sunum yapmak isteyen öğretmenlerin listelerinin tek çizelge halinde düzenlenerek bugün saat 16:00'a kadar müdürlüğümüze e-posta olarak gönderilmesini rica ederim.

Mevlüt ÖZEN

Şube Müdürü

İl Milli Eğitim Müdürlüğü Yazısı

 

 
Sözleşmeli Öğretmenler

İlimizde sözleşmeli öğretmen olarak görev yapanların 632 sayılı Kanun gereğince kadrolu öğretmenliğe geçiş işlemleri ile ilgili elektronik başvuru ekranı 08/06/2011 saat 15.00’te açılacak 13/06/2011 tarihinde bitecektir ve kurum onayı yeterli olacaktır.  Bazı öğretmenlerin kurum müdürlüklerine bu Kanun kapsamında kadrolu öğretmenliğe geçiş için dilekçe verdikleri ile ilgili duyumlar alınmaktadır. Bu nedenle okul müdürlüklerine  dilekçe verenlerin dilekçelerinin dikkate alınmayacağı,  mutlaka elektronik başvuru yapmaları gerektiği konusunda kurum müdürlüklerinizin ACİLEN bilgilendirilmeleri gerekmektedir.

Okul müdürlüklerine duyurulur.

Feyzullah KORKUT
Müdür

 
Proje Tabanlı Beceri Yarışması Değerlendirme Anketi

Mesleki ve Teknik Eğitim okul/kurumlarında bu yıl ve daha önceki yıllarda Proje Tabanlı Beceri Yarışmalarına katılan yönetici, öğretmen ve öğrenciler ile yarışmaya destek veren sektör temsilcileri tarafından 30 Mayıs / 10 Haziran 2011 tarihleri arasında http://egitek.meb.gov.tr/ptby_degerlendirme adresindeki anketlerin doldurulması gerekmektedir.

Gerekli şifreler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden Temin edilecektir.

Mevlüt ÖZEN

Şube Müdürü 

 
Taşınır İşlem Toplantısı

Daha önce 07/06/2011 tarihinde yapılacağı duyurulan toplantı aynı yer ve saatte 10/06/2011 tarihinde yapılacaktır. İlgili öğretmenlere duyurulur. 

Serik Anadolu Lisesi'nde 1-5 birleştirilmiş sınıflı okullarımızın müdür yetkili öğretmenlerine 10/06/2011 tarihinde saat 15:00'da TİF işlemleriyle ilgili Toplantı yapılacaktır. Toplantıya zamanında ve eksiksiz bir şekilde katılmak gerekmektedir. Sözkonusu toplantıyla ilgil yazı dolaplara atılmıştır. ilgili öğretmenlere duyurulur.

Feyzullah KORKUT
Müdür

 

 
SBS Sinav Görev Tebligi

04-05 Haziran 2011 Tarihinde ilçemizde yapılacak SBS Sınavında görevli öğretmenlerin teblğ belgeleri ektedir. Görevli öğretmenlere imzalatılması gerekmektedir.

Ercan AYTAÇ
Şef


Tebliğ Belgesi Belge İndir

 

 
YGS Puanları

G Ü N L Ü D Ü R

Tüm Liselerde YGS Sınavına giren öğreniler ile ilgili bilgilerin İl Milli Eğitim Müdürlüğünün http://antalya.meb.gov.tr/web/index.php web sitesinde bulunan "Bilgi Toplama Sistemi-YGS Veri Girişleri" linkinden 17 Mayıs 2011 tarihine kadar girilmesi sağlanacaktır.

İlgili okul müdürlüklerinin veri girişlerini eksiksiz olarak tamamlanmasının sağlanması ve sonucunun 17/05/2011 tarihine kadar Müdürlüğümüze bilgi verilmesi hususunda;

Bilgilerinizi ve gereğini rica ederim.

 

Ali KESER  
Şube Müdürü

 
Acele ve Günlü

Ünvan Değişikliği sınavına bağlı olarak ilan edilen kadrolar.

Ünvan Değişikliği KadrolarDosyayı İndirmek için Tıklayın

 
Duyuru:mebbis-İKS modülünde velisi görünmeyen öğrenciler

DUYURU:İKS Modülünde velisi görünmeyen öğrecilerle ilgili sorun aşağıdaki gibi düzeltilecektir.

Veli bilgileri e-okuldan güncellendikten sonra veli değerlendirme ekranına e-okuldan verileri çekmek için buton koyulmuştur butonu kullandıktan sonra veriler çekilecektir.

 
YGS'de Sıfır puan alan öğrenciler

2011 YGS Sonuçları doğrultusunda, okulunuzda YGS Puan türlerine göre (YGS-1, YGS-2, YGS-3, YGS-4, YGS-5, YGS-6) sıfır puan alan öğrencilerin tespit edilip, öğrencilerle ilgili bilgilerin ekte gönderilen çizelgeye işlenerek,   11 Mayıs 2011 Çarşamba günü mesai bitimine kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine excel ortamında gönderilmesi gerekmektedir.

Bilgilerinize önemle rica ederim.

Ali KESER
Şube Müdürü

 
DUYURU-

Resmi ve Özel İlköğretim Okulu Müdürlüklerine

23 Nisan Bayramı kıyafetleri ile ilgili okullarda alınan ölçülerin bilgisayar çıktısı şeklinde okul isimleri belirtilerek 28 Mart 2011 Pazartesi günü saat 12:00'a kadar 9 Mart İlköğretim Okulu Müdürlüğüne ulaştırılması gerekmektedir.

 
Kurum Adres Bilgi Güncelleme

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü Web Sitesinde bulunan BİLGİ TOPLAMA SİSTEMİ altında KURUM ADRES BİLGİLERİ Bölümüne (http://antalya-meb.gov.tr/bilgi/adres/login.php) giriş yapılarak aşağıdaki kurallara göre tekrar güncelleme yapılması gerekmektedir.  Tüm okullarımızın gerekli düzeltmeleri yaparak BİLGİ GİRİŞ EKRANIN word dosyası olarak mail ortamında ilçemiz e-posta adresine göndermesi gerekmektedir.

 

 Bilgilerinize rica ederim.

Feyzullah KORKUT

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 
Japonya'da meydana gelen deprem ve Tusunami

Japonya'da meydana gelen deprem ve tusunami nedeniyle Japon halkıyla dayanışma ifadesi olarak 18 Mart 2011 saat 18:00'dan 21 Mart 2011 saat 09:00'a kadar tüm illerimizde devlet daireleri ve kurumlarda bayraklar yarıya indirilecektir.

İlgili yazı için Tıklayın

 
2011-SINAV GÖREVLİLERİNE DUYURU

ÖSYM tarafından gerçekleştirilen sınavlarla ilgili olarak görevli atama
işlemlerinin ne şekilde ve hangi tarih aralıklarında yapılacağına dair yazı
ektedir.

 Belgeyi İndir

 
DUYURU

Hava muhalefeti ve zemin şartlarının uygun olmamasından dolayı Minikler Futbol Müsabakaları 100. Yıl Futbol Stadı yerine aynı tarihlerde ve aynı saatlerde Kaptan Halı Saha Tesisleri'nde oynanacaktır.

Gereğini bilgilerinize rica ederim.

Mevlüt ÖZEN

Şube Müdürü

 
Performans Takip Sınavı

30.12.2010 tarihinde il genelinde yapılan "Performans Takip Sınavı" ilköğretim ve ortaöğretim okulları sonuç bilgileri ekteki dosyadadır.

Acil Eylem Planı  30.12.2010 Tarihli Performans Takip Sınavı Sonuçları

 
Okul Acil Eylem Planı

İlçemiz Afet Acil Yardım Planında yer alacak bilgilere esas olmak üzere ekte gönderilen çizelgenin doldurularak 14.02.2011 günü saat 15.00 a kadar müdürlüğümüze gönderilmesini ve çizelgenin e-posta yoluyla ( Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. ) adresine bildirilmesini  rica ederim.

Feyzullah KORKUT

İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

Acil Eylem Planı  Afet Acil Yardım Planında

 

 
Yeni Eklenen Formlar

 

 Açık Lise, Açık İlköğretim ve MTSK Test Sınavında Görevlendirilen öğretmenlere yapılacak tebligatta kullanılacak Tebellüğ Belgesi

 

 ADSL Hız Yükseltme Formu
Diğer Belgeler İçin Tıklayın
 
Okuma Yazma Kampanyası

13.01.2011 tarih ve 279 sayılı kitap okuma (Okuma-Yazma Kampanyaları) ile ilgili yazımıza 04.02.2011 saat 12:00'a kadar acilen cevap vermenizi rica ederim.

Mevlüt ÖZEN
Şube Müdürü

Okuma Yazma Kampanyası13.01.2011 tarih 279 sayılı yazımız

 
TEFBİS

TEFBİS modülü açılmıştır. Tahmini bütçelerin girilmesi gerekmektedir. İş ve işlemlerin titizlikle yapılmasını önemle rica ederim.

Hüseyin KARATAŞ
Şube Müdürü

 
ACELE ve GÜNLÜ

UMEM ile ilgili ekteki yazılar doğrultusunda gereğinin ivedilikle yapılmasını önemle rica ederim.

MEVLÜT ÖZEN
Şube Müdürü

UMEM UMEM Ekleri

 
ÖNEMLİ

Okullarımız idarecilerinin özür gurubundan müracaat eden ekli listedeki öğretmenlerimize 2.aşama tercih işlemlerinin açıldığını ve Gerekli başvuru/onay işlemlerini hatırlatmaları gerekmektedir.  Tercih başvurusu sonrasında ilgili tarafından alınan rapor çıktısının bir örneğinin okul-kurum onayından sonra müdürlüğümüze teslim edilmesi gerekmektedir. Okul idarecileri İlgili kılavuz doğrultusunda onay işlemlerini yapacaklar uygun olmayan tercihleri onaylamayacaklar ve her hangi bir mağduriyete sebebiyet vermeyeceklerdir.

Müracat Edenler Listesi Müracat Edenler Listesi

 
ACİL Açıköğretim işlemleri

Açıköğretim işelmeleri ilgili evraklar ektedir.

WİNRAR DOSYASI 

 
Kitap

Kitap dağıtımı ile ilgili iş ve işlemlerin yazıda belirtilen şekilde tüm okul müdürlüklerinin yerine getirmesini rica ederim.

Ali Keser

Şb. Müdürü

EKLER

 
Fikstür

Yıldızlar (Kız-Erkek) Voleybol Fikstürü görmek için Tıklayın

Bilgilerinize rica ederim

Mevlüt ÖZEN

Şube Müdürü

 
Performans Takip Sınavları

Performans takip sınavları ile ilgili yapılması gereken işlemler http://antalyaehm.gov.tr adresinden yapılmaktadır.

 

 
H1N1 Gribi Devamsızlık Formu

  H1N1 Gribi Devamsızlık Formu

 
Anakız Okuyor

Tüm belde ve köy okul müdürleri, müdür vekilleri, müdür yetkili öğretmenleri ile "Anakız Okuldayız Okuma-Yazma Kampanya'sıyla" ilgili 04.01.2011 Salı günü saat 15:30'da İlçe Milli Eğitim Müdürü Feyzullah KORKUT başkanlığında Serik Halk Eğitim Merkezinde toplantı yapılacaktır. Katılımınızı Önemle rica ederim.

Feyzullah KORKUT

 İlçe Milli Eğitim Müdürü

 
Stratejik Plan Onayı
Okullar için Stratejik Plan Onay Yazısı
 
Meteorolojik Uyarı
Meteorolojik UyarıMeteorolojik Uyarı
 
İlçemiz Okulları Spor Yarışmaları Katılım Listesi

Okul Spor Yarışmaları katılım çizelgesini indirmek için tıklayın.

 
Görme Engelli Öğrenci Bilgi Formu

Görme engillier öğrenci bilgileri ile ilgili form 09/12/2010 tarihine kadar doldurulup gönderilmesi ve işlemin yapıldığıyla ilgili müdürlüğümüze bilgi verilmesi gerekmetedir.

Bilgi Formu

 
Ek Ders Ücretleri

Ek Ders Saatlerinin KBS sistemine eklenmesiyle ilgili yazı ektedir. Gerekli işlemlerin sözleşmeli ve ücretli öğretmenlerde dahil tüm personel için yapılması gerekmetedir.

 Ekders Saatleri

 
Açık Lise Kayıt Brifingi

Açıköğretim Lisesi Kayıtları ile ilgili İlçemiz Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü Müdür Yardımcısı Aziz DOLU tarafından 23/11/2010 tarihinde 09:30-12:00 saatleri arasında Anadolu Lisesi Müdürlüğü Konferans Salonunda Brifing verilecektir.

Brifinge 1-8.sınıf İlköğretim Okulu Müdür ve Açık İlköğretim İş ve İşlemlerinden sorumlu Müdür Yardımcıları ile aşağıda isimleri yazılı Meslek Lisesi Müdürleri ile Açık Öğretim Lisesi İş ve İşlemlerinden sorumlu Müdür Yardımcılarının belirtilen tarih ve saatte brifinge katılımları hususunu rica ederim.

 

                                                                                             

Mevlüt ÖZEN         

        İlçe Millî Eğitim Müdürü a.

                 Şube Müdürü

 

 
Taşımalı Kız Öğrenci Formları

Ortaöğretimde okuyan taşımalı kız öğrencilerle ilgili bilgi formunun eksiksiz olarak doldurulup gönderilmesi gerekmektedir. Günlüdür.

Dosyayı indirmek için Tıklayın

 
Burslu Öğrenci Sayıları

Burslu öğrenci sayıları formu için Tılayın

 
Eğitim Öğretime Yeni Açılan Eğitim Kurumları

Eğitim öğretime yeni açılan eğitim kurumlarıyla ilgili yazıyı açmak için Tıklayın

 
Anasınıfı Açılması

  Okullarımızda 2010-2011 eğitim öğretim yılında Okul Öncesi Eğitim 60-72 aylık çocuklarda zorunlu hale getirilmesi nedeniyle;  okullarınızda yeni açılacak olan ana sınıfı şube ve derslik sayılarının 20.08.2010 tarihine kadar gönderilmesini rica ederim. Hüseyin KARATAŞ Şube Müdürü

 
LYS Öğrenci Listesi

2010- LYS sonuçları ile ilgili aşağıdaki dosyada yer alan tablo 1ve tablo2’nin doldurularak 19/08/2010 Perşembe günü saat 12:00 ye kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. e-posta adresine gönderilmesi ve çıktısının da elden eğitim öğretim bürosuna teslim edilmesini önemli rica ederim.


Ali KESER  
Şube Müdürü

 

LYS TABLOLAR

 
 

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi E-Okul Türkiye'nin Eğitim Portalı İlsis ATAM Şehit Öğretmenlerimizin Anısına
T.C. Milli Eğitim Bakanlığı
Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Bilgisayarlı Eğitime Destek
İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri
M.E.B. Acil Çözüm Merkezi
E-Mezun
meb.k12.tr
Serik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü